Hakkımızda

Pithana Stone 2015 Yılında Türkiye / Afyon’da Kurulmuştur. Taş ocaklarında elde edilen doğal taşların, teknoloji yatırımları ile kusursuz bir şekilde işlenip, Dünya’nın her yerinde en kaliteli ürünü en uyguna müşterilerine sunmayı görev edinmiştir.

Pithana Stone nispeten genç bir şirket olmasının getirdiği bir avantaj olarak genç bir kadro ve genç bir yönetim ile yenilikçi ve teknolojiyi uç noktalarına kadar kullanmayı hedeflemektedir. Ocaklardan elde edilen ham taş blokların, 3D olarak dijital ortama aktarılması ve ardından kendi yatırımlarımız ile geliştirdiğimiz yapay zeka destekli bir program ile neredeyse kusursuz kesimler gerçekleştirerek, sıfır zayiat vererek, kesimlerden elde edilen plakaların uygun kullanım alanlarına yönlendirilmesini sağlamaktayız. Bu şekilde insan hatasını minimuma indirerek, müşterilerimize en doğru kullanım alanına uygun birinci sınıf kalitede ürünler teslim edebilmekteyiz.

Bu sayede işlenen her ürünümüzü 39 kriter başlığı ile kendi veri tabanımızda saklayıp, mevcut taş ocağında gelecek 50 yılda çıkarılacak bloklar konusunda fikir sahibi olup, uzun vadeli ve büyük projelerde teminatlar verebilmekteyiz.

Firmamızın ana prensibi, Dünya’nın her yerinde, projenin koşullarına uygun birinci sınıf kalitede ve uzun ömürlü ürünler teslim edip ayrıca bunu uygun fiyatlı bir şekilde yapabilmeyi devam ettirecek inovasyon ve yatırımları devam ettirmektedir.

Müşterilerimiz bizlerden temin ettikleri ürünleri gelecekte de gönül rahatlığı ile kullanabilmeye devam için bizler kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Ticaretimiz ile kalite, Dostluğumuz ile güven veriyoruz.